• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ABOUT US

                                                                       dried apricots, kuru kayısı, mirsangida
 
   Mirsan Gıda şirketi, Kuru Kayısı alanında faaliyetlerimiz 1970 yılından günümüze kadar devam etmektedir. Mirsan Gıda Tarim Malatya Türkiye de Güvenilir bir şirkettir. Kuru Kayısı üretimi, Kuru Kayısı ticareti, Kuru kayısı ihracatı, Kuru Kayısı işletmeciliği. 35 yılı aşkın bir zamandır toplu tedarik ve son tüketim için ürünler hazırladı. Kükürtlü kuru kayısı, çekirdeği çıkarılmış bütün kuru kayısı, Gün Kurusu / Naturel Kuru Kayısı, sezon zamanında kuru dut, Kayısı çekirdeği, kuru üzüm gibi yöresel ürünlerin ticaretini yapmaktadır.       
 
  Günümüz koşullarına uygun tesisimiz ISO 9001 kriterlerine uygun akredite edilmiştir. Sistem içerisinde HACCP/ ISO 22000 uygulamaları ürün güvenliği; ISO 14001 çevre yönetim sistemi; ISO 18001 işçi güvenliği, Helal belgelerine sahiptir. Kuru kayısı için BRC Global gıda teknik standardı uygulamaları ve belgelendirme çalışmalarımız sürmektedir.  Kuru kayısı üretimimizi modern sistemlerle yapmaktayız. İyi kuru kayısı üretmek için iyi üretici gereklidir. Bizim tedarikçilerimizle yakın ilişkilerimiz vardır.    
 
  Yeni ürünlerin oluşturulması, müşterilerimizin isteklerinin karşılanması. Yeni pazarlarda yeni müşterilerle ticaretimizin memnuniyet ilişkileri içerisinde artması, kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti üretimin devamlılığı, ürünlerimizin takdirle tüm dünyada yer bulması bizi memnun ediyor.
                                         

                                                                   HOME PAGE